Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30270
Stary 14.01.2015, 17:23
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Tak apropos tych niemieckich mediow w Polsce. Gdzies obilo mi sie o uszy, ze w Niemczech wlasnie jest ustawa, dzieki ktorej zagraniczne koncerny medialne nie maja prawa odkupowania tych niemieckich ze wzgledu na mozliwosc wdrazania obcej propagandy. Prawda to? Jesli tak to juz w ogole kabaret.
Prawda, tak właśnie jest. Bronią si e przed tym co sami robią w Polsce.

Cytat:
nc+ jest francuskie...
pozatym uwolnione na szczęście od indotkrynacji więc nie jest źle
Że co proszę ? Chyba żartujesz, w większości filmów o pedziach, lesbijkach, antykościelnych są współproducentami lub w całości je finansują.

W Małopolsce w niemieckich łapkach jest Dziennik Polski i Gazeta Krakowska.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 14.01.2015 o godz. 17:42.