wiesniak842 napisał(a):

|
Tak apropos tych niemieckich mediow w Polsce. Gdzies obilo mi sie o uszy, ze w Niemczech wlasnie jest ustawa, dzieki ktorej zagraniczne koncerny medialne nie maja prawa odkupowania tych niemieckich ze wzgledu na mozliwosc wdrazania obcej propagandy. Prawda to? Jesli tak to juz w ogole kabaret.
|
Prawda, tak właśnie jest. Bronią si e przed tym co sami robią w Polsce.
Cytat:
nc+ jest francuskie...
pozatym uwolnione na szczęście od indotkrynacji więc nie jest źle
|
Że co proszę ? Chyba żartujesz, w większości filmów o pedziach, lesbijkach, antykościelnych są współproducentami lub w całości je finansują.
W Małopolsce w niemieckich łapkach jest Dziennik Polski i Gazeta Krakowska.