|
Goulon byłby bardzo dużym wzmocnieniem drugiej linii. Myślę, że właśnie brakuje nam takiego gracza, który oprócz destrukcji ma dużo zaoferowania w grze do przodu. Na dodatek jest bardzo silny, dobrze zbudowany, ale jednocześnie przy tym wyjątkowo szybki jak na swoje warunki.
|