york09 napisał(a):

|
uposledzony_ale_kumaty a chciałbyś aby po wyborach zostało TVTrwam i Radio Maryja?
|
Nie oglądam, ale zawsze to lesze niż media niemieckie w PL
Polska jest krajem suwerennym. Jak można mówić, że oddaliśmy całą władzę Brukseli? - odc. 64732890185
I tak. Najsampierw były zmieniane tabliczki z nazwami miejscowości na znak "teren zabudowany" (ten z domkami na białym tle). Dlaczego? "BO TO WYMÓG UNIJNY!". Potem Niemcy do nas przyjeżdżali i pytali co to za dziwne znaki przy drogach, no te takie z domkami.
Mniej więcej równocześnie zlikwidowano "zieloną strzałkę" w postaci tablic, "musi być elektroniczna bo tak jest w całej Unii!!". I jakieś pół roku później znowu Niemcy... przywrócili te zielone strzałki bo nie zużywały w ogóle prądu. Co pokazało, że jak się chce to można.
I tak to się od dziesięciu lat kręci. A to żarówki, to znowu odkurzacze, innym razem ekrany akustyczne bo "panie, takie są unijne wymogi dot. hałasu i nie przeskoczysz". Teraz energetyczne zużycie budynków, gdzie mamy mieć te same wskaźniki co w ciepłej Hiszpanii. Czasem są to grubsze sprawy, np. stocznie, limity mleka a czasem bzdury jak ujednoIicenie kształtu marchewki (która jak pamiętamy jest owocem). I tak bez końca, co chwile coś się zmienia i tłumaczy rozkładając ręce "no nic nie można z tym zrobić, takie są przepisy unijne"
No więc jak jest tym razem? Tak samo. Napisali w Brukseli więc tak ma być. A ponieważ my jesteśmy krajem suwerennym to "nie mamy wyboru i musieliśmy się do tego dostosować".
https://www.facebook.com/zelaznalogi...e=1&permPage=1