|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
|
Z innej strony :
Cytat:
Według doniesień słoweńskich mediów NK Olimpija Lublana życzyła sobie od krakowskiej Wisły, za zimowy transfer Bobana Jovicia, kwoty 100 tysięcy euro. Krakowianie mieli oferować od 30 do 50 tysięcy euro, więc strony nie doszły do porozumienia.
Teraz jednak sytuacja może ulec zmianie, bo po tym jak zawodnik podpisał już umowę z "Białą Gwiazdą" - Słoweńcy doskonale wiedzą, że na swoim piłkarzu nie będą już w stanie zarobić, a pozostanie im wypłacać mu aż do końca czerwca kontrakt.
Tym samym może się okazać, że przeżywająca problemy finansowe Olimpija zdecyduje się rozstać z Joviciem wcześniej, niż w lipcu bieżącego roku. A to pozwoliłoby zawodnikowi dołączyć do naszego zespołu już teraz. Choć rozważania na ten temat to aktualnie wyłącznie medialne spekulacje
|
|
|