|
Ja tam bym wolal zeby polskie media wpajaly tepym Polakom do glow to co jest dla Polski wazne i co sie im oplaci a nie zeby tak jak teraz niemieckie media wpajaly tepym Polakom co jest wazne dla Niemiec i co sie im oplaci.
Najlepszym rozwiazaniem byloby uzywanie wlasnych glow a nie telewizorow do myslenia ale to tylko w sferze marzen pozostaje a szkopy dobrze o tym wiedza najwidoczniej.
|