Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30266
Stary 14.01.2015, 15:43
Ja tam bym wolal zeby polskie media wpajaly tepym Polakom do glow to co jest dla Polski wazne i co sie im oplaci a nie zeby tak jak teraz niemieckie media wpajaly tepym Polakom co jest wazne dla Niemiec i co sie im oplaci.
Najlepszym rozwiazaniem byloby uzywanie wlasnych glow a nie telewizorow do myslenia ale to tylko w sferze marzen pozostaje a szkopy dobrze o tym wiedza najwidoczniej.