A tymczasem do Polski wjeżdżają miliony ton węgla dotowanego przez rosyjskie państwo. Kolejne energetyczne uzależnienie. Z jednego chomąta nie możemy wyjść to nam nowe zakładają. Oni nam embargo na żywnośc a my im otwarte drzwi na ich węgiel:
http://niezalezna.pl/63223-setki-tys...u-chca-zamknac