Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30259
Stary 14.01.2015, 13:12
A tymczasem do Polski wjeżdżają miliony ton węgla dotowanego przez rosyjskie państwo. Kolejne energetyczne uzależnienie. Z jednego chomąta nie możemy wyjść to nam nowe zakładają. Oni nam embargo na żywnośc a my im otwarte drzwi na ich węgiel:

http://niezalezna.pl/63223-setki-tys...u-chca-zamknac