Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
30257
14.01.2015, 12:17
ABGwislakABG
napisał(a):
Nie muszę. Zarabiam wystarczająco by nie myśleć o zatrudnieniu w tym charakterze
A dla mnie modelowy przykład prowokacji. Zarzucił lipne źródło bo zaraz jeden z drugim i trzecim "sprowadza do parteru" vel. "grilluje sołtysa", "masakruje" itd. Osiąga cel? Osiąga. Niezbyt stylowo i po gentelmańsku, ale jednak
Do tych 80 nie wiem jak dobiłeś. Uśredniając podane przeze mnie i Dzidka wyliczenie wychodzi średnio 53 tysiące rocznie. Ogólny rozrachunek się zgadza. Bliżej 50tki, zdecydowanie
ad1 - nie pisałem o tobie a o "dociekliwym" warszawiaczku , myślę że wujek sztygar pomoże jak "
dociekliwy" zgłosi akces
ad2- mam wrażenie że napisaliśmy to samo ,ty o "prowokacji" ja o "dyskredytacji" kogoś , na jedno wychodzi
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906