Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30257
Stary 14.01.2015, 12:17
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Nie muszę. Zarabiam wystarczająco by nie myśleć o zatrudnieniu w tym charakterze

A dla mnie modelowy przykład prowokacji. Zarzucił lipne źródło bo zaraz jeden z drugim i trzecim "sprowadza do parteru" vel. "grilluje sołtysa", "masakruje" itd. Osiąga cel? Osiąga. Niezbyt stylowo i po gentelmańsku, ale jednak



Do tych 80 nie wiem jak dobiłeś. Uśredniając podane przeze mnie i Dzidka wyliczenie wychodzi średnio 53 tysiące rocznie. Ogólny rozrachunek się zgadza. Bliżej 50tki, zdecydowanie
ad1 - nie pisałem o tobie a o "dociekliwym" warszawiaczku , myślę że wujek sztygar pomoże jak "
dociekliwy" zgłosi akces

ad2- mam wrażenie że napisaliśmy to samo ,ty o "prowokacji" ja o "dyskredytacji" kogoś , na jedno wychodzi