manson777 napisał(a):

a możeby tak własnym słowem panie w. a nie kopiuj wklej...
co nie można ..... nie da się...
no tak mi przykro...
|
Ograniczony jesteś, skoro nie zrozumiałeś - nieskomplikowanego przecież - przekazu wieśniaka
całkowicie
i bezapelacyjnie