Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
stojacymozg
Junior Member
Od: 01.2015
Offline
#
69094
14.01.2015, 11:51
troche szkoda :(
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news
http://www.transfermarkt.de/tamas-ka.../spieler/64313
stojacymozg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stojacymozg
Znajdź inne posty napisane przez stojacymozg