Smuga napisał(a):

|
Pomysł z odebraniem akredytacji pismakom, którzy w przeszłości pluli na klub, a w okresie rządów Bednarza szczególnie mocno w stronę kibiców jest, moim zdaniem bardzo dobry i słuszny. Chcą sobie pisać o klubach piłkarskich i kibicach? To niech sobie piszą tyle, że o innych klubach. Od Wisły wara.
|
Może i kierunek jest dobry ale wykonanie i środki fatalne. Taka izolacja odbije się czkawką, no chyba że ktoś głęboko wierzy iż 'prasa' taki ban przełknie bez zająkniecia i potraktuje jako 'szukanie nowej jakości'.
Smuga napisał(a):

|
A skąd Ty, to wiesz? To należąc do jakiejś organizacji, czy stowarzyszenia nie można mieć własnego zdania?
|
Oczywiście że można. Tylę że że na tym polega sens przynależności do jakiejś organizacji że nawet jeśli ma się odrębne zdanie to będąc w mniejszości, akceptuje się i popiera stanowisko zajęte przez tą organizację. Jeśli nie jest do akceptacji, dziękuje się i wychodzi. Nie żyjemy w PRL'u gdzie od przynależności do partii zależało to czy będziesz miał jeść czy nie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA