Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8885
Stary 14.01.2015, 00:05
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Pomysł z odebraniem akredytacji pismakom, którzy w przeszłości pluli na klub, a w okresie rządów Bednarza szczególnie mocno w stronę kibiców jest, moim zdaniem bardzo dobry i słuszny. Chcą sobie pisać o klubach piłkarskich i kibicach? To niech sobie piszą tyle, że o innych klubach. Od Wisły wara.
Może i kierunek jest dobry ale wykonanie i środki fatalne. Taka izolacja odbije się czkawką, no chyba że ktoś głęboko wierzy iż 'prasa' taki ban przełknie bez zająkniecia i potraktuje jako 'szukanie nowej jakości'.

Smuga napisał(a):Wyświetl post
A skąd Ty, to wiesz? To należąc do jakiejś organizacji, czy stowarzyszenia nie można mieć własnego zdania?
Oczywiście że można. Tylę że że na tym polega sens przynależności do jakiejś organizacji że nawet jeśli ma się odrębne zdanie to będąc w mniejszości, akceptuje się i popiera stanowisko zajęte przez tą organizację. Jeśli nie jest do akceptacji, dziękuje się i wychodzi. Nie żyjemy w PRL'u gdzie od przynależności do partii zależało to czy będziesz miał jeść czy nie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując