Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30238
Stary 13.01.2015, 22:51
[QUOTE=ABGwislakABG;1387593]Był ciekawy zarobków, to zadzwoniłem z ciekawości. Nikt nie mówi, że łatwa robota i zazdrości.

Nie bądź tak bojowo nastawiony Kerim . Jak jakiś york [/QUOTE

co to za bojowe nastawienie , po prostu nie lubię jak ktoś zajmuje się nie swoimi sprawami i niby pyta o "zarobki" ,a ma w tym cel , zdyskredytować kogoś i pokazać w złym świetle, pyta się tutaj ktoś kogoś ile zarabia ? takie pytanie nie jest w dobrym stylu

Lemoniadowy Joe -myślę że ABGwislakABG pogada z wujkiem sztygarem i mu załatwi kilka miechów na przodku
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 13.01.2015 o godz. 22:54.