[QUOTE=ABGwislakABG;1387593]Był ciekawy zarobków, to zadzwoniłem z ciekawości. Nikt nie mówi, że łatwa robota i zazdrości.
Nie bądź tak bojowo nastawiony Kerim

. Jak jakiś york

[/QUOTE
co to za bojowe nastawienie

, po prostu nie lubię jak ktoś zajmuje się nie swoimi sprawami i niby pyta o "zarobki" ,a ma w tym cel , zdyskredytować kogoś i pokazać w złym świetle, pyta się tutaj ktoś kogoś ile zarabia ? takie pytanie nie jest w dobrym stylu
Lemoniadowy Joe -myślę że ABGwislakABG pogada z wujkiem sztygarem i mu załatwi kilka miechów na przodku
