Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30229
Stary 13.01.2015, 21:26
Smuga napisał(a):Wyświetl post
@Kocur i tego niestety najbardziej się obawiam. Część związkowców (oczywiście nie wszyscy) teraz wyprowadza ludzi na ulice, robi jakieś nadzieje tym ludziom, ale jak przyjdzie, co do czego znowu pójdą na zgniły kompromis z tym (nie)rządem. Zwykli, szarzy górnicy po raz kolejny zostaną wydymani, a ci, którzy ich tak załatwią poubierają się w garnitury, będą organizować konferencje prasowe i najpewniej jak, to miało już miejsce ze związkowcami w kilku innych zakładach pracy znają się na listach wyborczych PO do parlamentu. A kopalnie jak zdychały tak będą nadal zdychać. I w takim błędnym kole dalej będziemy się obracać.
Zastanowiłbym się dobrze kto tu kogo dyma.

Spłacić długi jeszcze jeden jedyny raz i sprzedać kopalnie górnikom za jakieś 3-4 pensje i niech sobie radzą bez żadnych przywilejów emerytalnych mogą i po 20k miesiąc zarabiać.
alejasienieznam