Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30228
Stary 13.01.2015, 21:19
@Kocur i tego niestety najbardziej się obawiam. Część związkowców (oczywiście nie wszyscy) teraz wyprowadza ludzi na ulice, robi jakieś nadzieje tym ludziom, ale jak przyjdzie, co do czego znowu pójdą na zgniły kompromis z tym (nie)rządem. Zwykli, szarzy górnicy po raz kolejny zostaną wydymani, a ci, którzy ich tak załatwią poubierają się w garnitury, będą organizować konferencje prasowe i najpewniej jak, to miało już miejsce ze związkowcami w kilku innych zakładach pracy znajdą się na listach wyborczych PO do parlamentu. A kopalnie jak zdychały tak będą nadal zdychać. I w takim błędnym kole dalej będziemy się obracać.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 13.01.2015 o godz. 21:39.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!