Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30227
Stary 13.01.2015, 20:34
Ale ja nie mówię że chcę - ale tak się to skończy - już się jacyś inwestorzy zgłosili.

I zamiast rząd patałachów rozpieprzyć związki, setki pośredników co podnoszą cenę węgla o 200% sprzeda i umyje ręce.
I nagle się okaże że jakiś Abdul zrobi to samo co mogli zrobić nasi ale nie mieli jak zawsze jaj.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE