Kocur napisał(a):

Czemu podajecie pensje górników a nikt nie podaje pensji związkowców - leśne dziadki górnictwa z których wielu nigdy nie było nawet na wycieczce w Wieliczce wyciąga miesięcznie 12K brutto pierdząc w stołki.
Wygląda że wszyscy są obsrani i tylko działają na swoją szkodę, bo jak ktoś zza granicy kupi te kopalnie to związkowców wywali na zbity pysk i znowu będzie zadyma.
|
Lepiej żeby nikt zza granicy nie kupował naszych kopalń bo będziemy jak kraj kolonialny, tylko tania siła robocza a obcy będa doić pieniądze jak w Afryce, nas czeka los murzynów. Nie chcę takiego scenariusza dla naszego kraju. Po za tym kwestia bezpieczeństwa energetycznego Polski jest na tyle ważna żeby obcy nam nie mieszali i pluli w kaszę. Na świecie zbyt dużo się dzieje żebyśmy tracili jeszcze kontrole nad energetyką.