|
Czemu podajecie pensje górników a nikt nie podaje pensji związkowców - leśne dziadki górnictwa z których wielu nigdy nie było nawet na wycieczce w Wieliczce wyciąga miesięcznie 12K brutto pierdząc w stołki.
Wygląda że wszyscy są obsrani i tylko działają na swoją szkodę, bo jak ktoś zza granicy kupi te kopalnie to związkowców wywali na zbity pysk i znowu będzie zadyma.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|