"Nie pokroju pudelków" i wykop?
Emj- twitter to zabawka. Poważnie, wyczerpująco nie zawrzesz odpowiedzi w 60 znakach. Nie ma takiej opcji. Zwłaszcza w tematach ekonomicznych.
Są w ekonomii rzeczy ważne, i ważniejsze. Dla zwykłego pracownika tą ważniejszą jest pewność zatrudnienia. Skoro rzecz nie rozchodzi się o zarobki, może właśnie o to chodzi?