Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30221
Stary 13.01.2015, 20:01
"Nie pokroju pudelków" i wykop?

Emj- twitter to zabawka. Poważnie, wyczerpująco nie zawrzesz odpowiedzi w 60 znakach. Nie ma takiej opcji. Zwłaszcza w tematach ekonomicznych.

Są w ekonomii rzeczy ważne, i ważniejsze. Dla zwykłego pracownika tą ważniejszą jest pewność zatrudnienia. Skoro rzecz nie rozchodzi się o zarobki, może właśnie o to chodzi?
Anty PO-PiS!!!