Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30219
Stary 13.01.2015, 19:41
W momencie gdy polskie budownictwo szykowało się do boom-u, z uwagi na wejście Polski do UE i dotacji przeznaczonych na szereg inwestycji, należało doprowadzić do ruiny polskie huty stali, cementownie, betoniarnie czy kopalnie kruszyw, a następnie bankrutów odsprzedać na "przyjaznych warunkach" podmiotom prywatnym (zagranicznym), tak by w okresie największego ruchu w interesie wyjadały wisienkę z tortu. W momencie gdy powstają nowe bloki energetyczne w Polsce, które z oczywistych względów bazują/bazować będą na paliwie węglowym (za pewne w ilościach tak dużych iż koniecznym będzie import surowca) wykończyć należy również górnictwo i kopalnie, tak by przed ruchem w interesie trafiły w odpowiednie ręce i przynosiły odpowiednie zyski. Te zaś trafią na odpowiednie konta zagranicznych banków. Wszystko dla dobra ojczyzny.