Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30218
Stary 13.01.2015, 19:29
Na jakim portalu opieram?

Edit: Nie wiem co pisał bankier, bo na nim nie byłem od miesiąca, albo i lepiej. Piszę na podstawie linków z wykopu/twittera.

Zdaje się, że za chwilę bankier będzie szwedzki, bo przejmuje go PB, a dokładnie Bonnier.
http://www.spidersweb.pl/2015/01/uwa...20-mln-zl.html

A pierwsze link, który zrobił zamieszanie to był ten z wykopu:
http://www.wykop.pl/wpis/10954582/
Ostatnio edytowane przez emj10 : 13.01.2015 o godz. 19:44.