"Jedna wersja jaka lata to właśnie zarobki od 6 tys. zł brutto w górę, a druga z wycinków to od 2 tys. zł na rękę w górę."
Jeżeli wiedzę o polskim górnictwie opierasz na portalu będącym w rękach holenderskiego holdingu to wybacz "sołtys", ale to nie jest żadne źródło.
E: bankier.pl? reszta tylko to powiela.
E2: serwisy społecznościowe to faktycznie równie dobre źródło wiedzy
E3: W treści planu naprawczego jedynie 1 slajd z 19 odnosi się do kwestii finansowej górników. I jest to slajd dotyczący restrukturyzacji nierentownych kopalń i przeniesienie pracowników do tych rentownych. Których się nie będzie dało - mają mieć odpowiednie odprawy.
Polecam:
http://www.kwsa.pl/aktualnosci/z_zyc...j%20SA%20.html