Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8876
Stary 13.01.2015, 19:17
Może SKWK ma racje, a może nie, ale jedno jest pewne sami kopią sobie dołek niestety. Takie sprawy można załatwić właśnie w inny sposób, bo obecnie za takie zachowanie tracą poparcie tych ludzi, którzy ich popierali. Mnie najbardziej boli, że dawno by było takich podziałów wśród wiślackiej braci. Teraz jest idealny moment aby wykorzystać słabość brzydszej strony błoń, ale nie trzeba się między sobą użerać.
Odpowiedz cytując