serek.c2 napisał(a):

Nie wiem skąd takie dane - jeszcze 3 lata temu pracowałem w centrali banku na Śląsku, analizowałem setki wniosków kredytowych górników, miałem dostęp do ich ROR-ów... Kwoty widoczne na wrzuconym przez Ciebie linku można by spokojnie podzielić przez dwa... No chyba, że w 3 lata tak im się podniosły wynagrodzenia.
edit. Widzę, że to wynagrodzenia z 2012 roku - w takim razie to kompletny odlot
|
Nie znam zarobków górniczych dlatego pytam. Jedna wersja jaka lata to właśnie zarobki od 6 tys. zł brutto w górę, a druga z wycinków to od 2 tys. zł na rękę w górę. Wiem, że są tam odliczenia za pożyczki, deputat węglowy oraz żywieniowy, a trzeba liczyć "Barbórkę" i 14-stkę, więc ciekaw jestem jak to wygląda. Czy bliżej 50 tys. zł brutto rocznie, czy jednak bliżej stówki
