Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8870
Stary 13.01.2015, 17:40
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
To może wynieście też czerwonego Czerwińskiego i innych, którym cokolwiek "można" zarzucić. Przecież ON jest z SLD! Lewak! A może Cupiała? Bo w dziwny sposób wzbogacił się w latach 90? Weźcie dajcie sobie spokój - Maks robił to co robił, bo każdy chce utrzymać swoją robotę. Jak SKWK chce robić porządki, to niech założy sobie własny klub.
No właśnie Wisłą jest tym własnym klubem,
Odpowiedz cytując