TRNKRN napisał(a):

|
To może wynieście też czerwonego Czerwińskiego i innych, którym cokolwiek "można" zarzucić. Przecież ON jest z SLD! Lewak! A może Cupiała? Bo w dziwny sposób wzbogacił się w latach 90? Weźcie dajcie sobie spokój - Maks robił to co robił, bo każdy chce utrzymać swoją robotę. Jak SKWK chce robić porządki, to niech założy sobie własny klub.
|
No właśnie Wisłą jest tym własnym klubem,