Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30209
Stary 13.01.2015, 16:34
Smuga nie wiem jak do tych zarobków się odnieś co podała "niezależna"
Dwadzieścia lat temu (przed awansem na sztygara) pracowałem jako ratownik górniczy, już wtedy (jeżeli nie było żadnej akcji ratowniczej) zarabiałem ok 3,5 tyś z trzema dyżurami sobotnio- niedzielnymi.
Taki był mniej więcej zarobek jak nic się nie działo, gdy była jakaś akcja pomnóż x2.