Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30208
Stary 13.01.2015, 16:23
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Ile rzeczywiście zarabia się w kopalni? Po publikacji GUS górnicy publikują odcinki z pensji



Już nie wspominając o dysproporcjach między szeregowymi górnikami, a członkami zarządów spółek węglowych. Na Zachodzie wykwalifikowany menadżer zarabia maksymalnie 2 razy więcej od górnika pracującego w pocie czoła na dole. U nas dziesięć razy tyle zawyżając tylko koszty dla kopalń. A te dane o 6-7 tysiącach PLN stanowiących pensję górników są wzięte z kosmosu.
Nic z tego linku tak naprawdę nie wynika.

Link z pdfem, który wrzucałem nie był na podstawie danych GUS-u, a danych związku.