Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline
#
30208
13.01.2015, 16:23
Smuga
napisał(a):
Ile rzeczywiście zarabia się w kopalni? Po publikacji GUS górnicy publikują odcinki z pensji
Już nie wspominając o dysproporcjach między szeregowymi górnikami, a członkami zarządów spółek węglowych. Na Zachodzie wykwalifikowany menadżer zarabia maksymalnie 2 razy więcej od górnika pracującego w pocie czoła na dole. U nas dziesięć razy tyle zawyżając tylko koszty dla kopalń. A te dane o 6-7 tysiącach PLN stanowiących pensję górników są wzięte z kosmosu.
Nic z tego linku tak naprawdę nie wynika.
Link z pdfem, który wrzucałem nie był na podstawie danych GUS-u, a danych związku.
emj10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emj10
Znajdź inne posty napisane przez emj10