KOMINEK napisał(a):

|
Ja rozumiem że Michalczak to w tej chwili największy i najbardziej palący problem Wisły. Jeśli tak jest to nie rozumiem dla czego tego problemu nie rozwiązano za poprzedniej ekipy
|
To jest badanie gruntu na ile nowy prezes jest uległy i da się nim sterować.
Mam nadzieje, ze na to nie pójdzie bo skończy jak w przysłowiu o dawaniu palca.