Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8865
Stary 13.01.2015, 15:10
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem że Michalczak to w tej chwili największy i najbardziej palący problem Wisły. Jeśli tak jest to nie rozumiem dla czego tego problemu nie rozwiązano za poprzedniej ekipy
To jest badanie gruntu na ile nowy prezes jest uległy i da się nim sterować.
Mam nadzieje, ze na to nie pójdzie bo skończy jak w przysłowiu o dawaniu palca.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując