|
Nie ma to najmniejszego znaczenia kogo kiedyś Wisła testowała. Napastnik z takimi statystykami nie powinien zawracać głowy Smudzie. Nie powinno go tu być!!! Ty myślisz ze on nagle po 6 miesiącach bez gry pokaże się sztabowi pozytywnie?
Ostatnio edytowane przez stojacymozg : 13.01.2015 o godz. 14:09.
|