Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline
#
69074
13.01.2015, 13:48
no sorry ale jak ty nie widzisz roznicy miedzy tym Manoel a takiem ogorem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...to_na_testach/
albo takimhttp://www.90minut.pl/news/127/news1270431-Kamerunczyk-sprawdzany-w-Wisle.html to nic ci nie poradze
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
Po klimat trybun
na wyjazdach byłeś ilu
dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz
niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
wiertar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiertar
Znajdź inne posty napisane przez wiertar