Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8862
Stary 13.01.2015, 13:04
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
na spotkaniu nie mógł nic zrobić i nawet nie chce dymisji Michalczaka, bo zwyczajnie nie znam sprawy. Jeśli zrobił coś co było niegodne bycia pracownikiem Wisły niech poleci, jeśli wszystko było OK, to niech zostanie.

Moje zdanie jest takie, że Prezes powinien szybko spotkać się z SKWK. Nie obwiniam też Prezesa za to, że się nie spotkał. On pewnie nie zna specyfiki polskiej, zorganizowanego ruchu kibicowskiego, wiele lat pracował za granicą, korporację międzynarodowe też rządzą się innymi prawami. Ale ludzie, którzy tutaj są powinni mu to zasugerować, szczególnie po wojnie Klub - Kibice, lepiej "zapobiegać niż leczyć".
No to akurat na plus ze nie zna polskiej specyfiki bo ona jest taka, ze prawie 20 lat nie gramy w Lidze Mistrzow. Jakoś SKWK nie zapobiega konfliktowi tylko go prowokuje.
Na razie spotkał się ze wszystkimi kibicami więc jak rozumiem ludzie ze SKWK też mogą przyjść.

Nie wiem czy ktoś wrzucał ale spotkanie weszlo.com nie omieszkało wrzucic
http://www.weszlo.com/2015/01/13/wyr...-i-zatrudniac/
Tak wiem prolegine nieobiektywne itd itp ble ble.
Tylko tak to wygląda zza R22
Ostatnio edytowane przez bódyń : 13.01.2015 o godz. 13:17.
Odpowiedz cytując