Lukasz napisał(a):

|
Możesz rozwinąć dlaczego?
|
Racja, źle napisałem, bo ostatnio klub dementował różne dzikie info o Stiliciu, o tych Peruwiańczykach etc. Chodziło mi bardziej - że klub być może poda na oficjalnej obszerniejszą relację niż 4 zdania opisu i 3 zdjęcia.
W relacji nie ma przekłamań, ale oczywiście jest subiektywna, każdy wyniósł swoje wrażenia ze spotkania.
Cała szopka SKWK idzie jednak w Polskę, a takie kwestie trzeba załatwiać w wąskim gronie, nawet za zamkniętymi drzwiami. Potem czytam Weszło! i mam wrażenie, że tam trwa relacja live z tego co dzieje się w Wiśle, Krakowie i Myślenicach.