Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8861
Stary 13.01.2015, 12:53
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Możesz rozwinąć dlaczego?
Racja, źle napisałem, bo ostatnio klub dementował różne dzikie info o Stiliciu, o tych Peruwiańczykach etc. Chodziło mi bardziej - że klub być może poda na oficjalnej obszerniejszą relację niż 4 zdania opisu i 3 zdjęcia.

W relacji nie ma przekłamań, ale oczywiście jest subiektywna, każdy wyniósł swoje wrażenia ze spotkania.

Cała szopka SKWK idzie jednak w Polskę, a takie kwestie trzeba załatwiać w wąskim gronie, nawet za zamkniętymi drzwiami. Potem czytam Weszło! i mam wrażenie, że tam trwa relacja live z tego co dzieje się w Wiśle, Krakowie i Myślenicach.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując