Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4369
Stary 13.01.2015, 12:11
Pytanie jest o to czemu napastnicy w naszej lidze nie strzelają dużej ilości bramek. W tej chwili tylko dwóch zawodników w sezonie przekroczyło 10 bramek, a Brożek ma tych bramek równo 10 ciągnąc całą Wisłę za uszy.

W poprzednich sezonach też nie było jakiegoś szaleństwa ze strzelcami bramek. Jak ktoś przekroczył 10-12 w sezonie to już był w czołowej "5" strzelców ligi.
Odpowiedz cytując