Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8856
Stary 13.01.2015, 12:00
Zwolnienie obecnie rzecznika prasowego skończyłoby się katastrofą. Po pierwsze medialno/marketingową, po drugie organizacyjną klubu. W pierwszym przypadku mielibyśmy pianie gazet o "ustąpieniu/upokorzeniu nowego prezesa" w drugim zwolnienie otworzyłoby furtkę do jeszcze większych roszczeń ze strony SKWK. Mamy kolejny popisowy numer stowarzyszenia, zamiast załatwić to w cztery oczy bez mediów, wówczas może nawet w najlepszym wypadku prezes by ustąpił a przy tym nie utraciłby wizerunku, wywleka się wszystko na zewnątrz. Szopka.
Odpowiedz cytując