|
Rogalę, to akurat we wrześniu ubiegłego roku Cupiał pogonił z Wisły. Ponoć nawet Rogala pozwał go do sądu, a tłem do tegoż pozwu były oczywiście pieniądze. Ten facet jest, jednak jak bumerang i znając życie w niedalekiej przyszłości wróci do łask Cupiała, o ile, to już nie nastąpiło.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 13.01.2015 o godz. 00:10.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|