Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8834
Stary 12.01.2015, 22:13
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
1.Gaszyński przyjechał do KRK 18 grudnia, kiedy miał się z nimi spotkać ? w wigilię ? no i ciekawy jestem kiedy obiecywał im to spotkanie...
2. Gaszynski dzisiaj powiedział, że w tym tygodniu zaprosił SKWK na spotkanie.
To zobaczymy jak się temat rozwinie...

EDIT.

Smuga napisał(a):Wyświetl post
Ale, czy tylko zarząd, na czele, którego stoi Gaszyński ma na, to wpływ? Jak już pisałem są w tym klubie osoby, które optowały za powrotem Bednarza w 2012 roku i przez cały czas jego pobytu na Reymonta aprobowały prowadzoną przez niego politykę względem kibiców. Nie wspomnę już o szarych eminencjach typu Kapka, czy Rogala, które zakulisowo wpływały na, to, co się dzieje w klubie ubijając przy okazji swoje interesy. Co na dobrą sprawę Gaszyński może, im zrobić? Chyba tylko pogłaskać po jajach.
I wlasnie to samo miałem piasc....Kapka,Rogala ,szacowny Pilch...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 12.01.2015 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując