Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

1.Gaszyński przyjechał do KRK 18 grudnia, kiedy miał się z nimi spotkać ? w wigilię ? no i ciekawy jestem kiedy obiecywał im to spotkanie...
2. Gaszynski dzisiaj powiedział, że w tym tygodniu zaprosił SKWK na spotkanie.
|
To zobaczymy jak się temat rozwinie...
EDIT.
Smuga napisał(a):

|
Ale, czy tylko zarząd, na czele, którego stoi Gaszyński ma na, to wpływ? Jak już pisałem są w tym klubie osoby, które optowały za powrotem Bednarza w 2012 roku i przez cały czas jego pobytu na Reymonta aprobowały prowadzoną przez niego politykę względem kibiców. Nie wspomnę już o szarych eminencjach typu Kapka, czy Rogala, które zakulisowo wpływały na, to, co się dzieje w klubie ubijając przy okazji swoje interesy. Co na dobrą sprawę Gaszyński może, im zrobić? Chyba tylko pogłaskać po jajach.
|
I wlasnie to samo miałem piasc....Kapka,Rogala ,szacowny Pilch...