Cieszy, że wreszcie wyjaśnia się przyszłość Jovy. Choć chłopaka żal, to sprawa była mocno przewleczona i mam nadzieję, że klub znajdzie dla niego jakąś inną rolę - skaut na rynek bałkański?
Czekam na więcej szczegółów. Oficjalna na razie zdawkowo poinformowała.