Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8829
Stary 12.01.2015, 22:02
Nie wiem, jak wyglądało spotkanie, ale jeśli SKWK zachowało się chamsko, by nie rzecz grubiańsko, to tylko nauczyło się języka Łysego Węża... Mam nadzieję, że w tym wypadku Gaszyński nie odpuści - można rozmawiać z poważnymi ludźmi, a nie typkami, które stawiają żądania, do których nie mają prawa - najpierw rzecznik, potem kto inny, jeszcze kto inny, i znowu poleci głowa prezesa. Nawet jeśli zorganizują bojkot, do nie odpali tak jak ten z Bednarzem, bo nawet postronni zauważą, że tu nie chodzi o "dobro klubu" tylko walkę o wpływy i kasę...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując