Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

1.Gaszyński przyjechał do KRK 18 grudnia, kiedy miał się z nimi spotkać ? w wigilię ? no i ciekawy jestem kiedy obiecywał im to spotkanie...
2. Gaszynski dzisiaj powiedział, że w tym tygodniu zaprosił SKWK na spotkanie.
|
Dzisiaj jest dobitny dowód na to, że Gaszyński popełnił kardynalny błąd z tym, że zanim łaskawie spotka się z przedstawicielami kibiców i nie wyjaśnił jeszcze z nimi spraw chciał bawić się w PR. Strzał w stopę
Skoro po starych sprawach jeszcze śmierdzi i są niewyjaśnione sprawy, to należy je dokończyć a nie zaczynać inne. Błąd taktyczny nowego prezesa.