Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
8827
12.01.2015, 21:59
63.5 Kg
napisał(a):
1. Dlaczego majac szanse oraz tylu swiadkow SKWK nie poruszylo tematu ze Prezes os 3 miesięcy się z nimi nie spotkal chociaż im to obiecywal(o ile to w ogole jest prawda)
2. Czy nie można było wprost dzisiaj powiedzieć,"Jestesmy ludzmi z SKWK i chcemy,nalegamy,musimy czy co tam już, się spotkać i omowic wiele spraw...
1.Gaszyński przyjechał do KRK 18 grudnia, kiedy miał się z nimi spotkać ? w wigilię ? no i ciekawy jestem kiedy obiecywał im to spotkanie...
2. Gaszynski dzisiaj powiedział, że w tym tygodniu zaprosił SKWK na spotkanie.
Błaszczu_WIŚLAK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Błaszczu_WIŚLAK
Znajdź inne posty napisane przez Błaszczu_WIŚLAK