Pawel.Busko napisał(a):

Kerim1906
Przyklasnę każdemu, kto rozwali mafię związkową. Przyklasnę każdemu, kto obniży opodatkowanie węgla. Przyklasnę każdemu kto zlikwiduje patologie w spółkach surowcowych. Dlaczego sekretarka w KGHM ma zarabiać 7 tysięcy złotych, albo czemu panie szatniarki maja mieć przywileje jak górnicy dołowi?
|
w takim razie pytanie brzmi co robiły urbanoplatfusy z zeteselem 8 lat ? odpowiedzą Ci na te pytania które zadałeś czy zamkną najpierw 4 potem osiem kopalni ? a na koniec zgaszą światło ?
Kocur , Kaczyński nie rządzi ? otwórz tvn , tvp info, polsat , lizweek , gów....ianą, zapewniam Cię , rządzi
i tego się obawiałem ,V kolumna wkracza do akcji
http://niezalezna.pl/63167-nasz-news...awiac-z-kopacz