Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30194
Stary 12.01.2015, 19:27
Pawel.Busko napisał(a):Wyświetl post
Kerim1906

Przyklasnę każdemu, kto rozwali mafię związkową. Przyklasnę każdemu, kto obniży opodatkowanie węgla. Przyklasnę każdemu kto zlikwiduje patologie w spółkach surowcowych. Dlaczego sekretarka w KGHM ma zarabiać 7 tysięcy złotych, albo czemu panie szatniarki maja mieć przywileje jak górnicy dołowi?
w takim razie pytanie brzmi co robiły urbanoplatfusy z zeteselem 8 lat ? odpowiedzą Ci na te pytania które zadałeś czy zamkną najpierw 4 potem osiem kopalni ? a na koniec zgaszą światło ?

Kocur , Kaczyński nie rządzi ? otwórz tvn , tvp info, polsat , lizweek , gów....ianą, zapewniam Cię , rządzi

i tego się obawiałem ,V kolumna wkracza do akcji http://niezalezna.pl/63167-nasz-news...awiac-z-kopacz
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 12.01.2015 o godz. 19:39.