Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30193
Stary 12.01.2015, 19:15
Kopalnie do zamknięcia? On chce je kupić

Parafrazując Sawicką: „Biznes na węglu będzie robiony.” Zaprzyjaźniony z władzą biznesmen przejmuje kopalnie i w bardzo krótkim czasie odsprzedaje je spółkom niemieckim albo rosyjskim. W tym miejscu na myśl przychodzą mi słowa jednej z piosenek zespołu Top One: „Skąd ja znam ten film?”
Ostatnio edytowane przez Smuga : 12.01.2015 o godz. 19:30.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!