Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30192
Stary 12.01.2015, 19:12
Kerim1906

Przyklasnę każdemu, kto rozwali mafię związkową. Przyklasnę każdemu, kto obniży opodatkowanie węgla. Przyklasnę każdemu kto zlikwiduje patologie w spółkach surowcowych. Dlaczego sekretarka w KGHM ma zarabiać 7 tysięcy złotych, albo czemu panie szatniarki maja mieć przywileje jak górnicy dołowi?