|
Kerim1906
Przyklasnę każdemu, kto rozwali mafię związkową. Przyklasnę każdemu, kto obniży opodatkowanie węgla. Przyklasnę każdemu kto zlikwiduje patologie w spółkach surowcowych. Dlaczego sekretarka w KGHM ma zarabiać 7 tysięcy złotych, albo czemu panie szatniarki maja mieć przywileje jak górnicy dołowi?
|