63.5 Kg napisał(a):

Tutaj chyba jest jakiś blad
Wzglednie chodzi o odwieszenie 2 pkt ujemnych w stosunku już do tego 1 ujemnego...
|
Na 99% chodzi o to, że kara pozbawienia 2 pkt została zawieszona i w związku ze spłatą należności nie zdecydowano się jej odwieszać. W praktyce mamy -1 zamiast -3.