Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30182
Stary 12.01.2015, 15:36
emj10 napisał(a):Wyświetl post

Kopalnie upadną tak samo jako stocznie. Kwestia czasu.
To sie nazywa kolonizacja na wszystkich frontach. Granice kondominiów zaklepano. Szkopy budują przyczółki własnościowe na ziemiach straconych w 1945r.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 12.01.2015 o godz. 15:45.