Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30181
Stary 12.01.2015, 15:16
W takim razie do kogo trzeba mieć o to pretensje. Do tych pasibrzuchów z Wiejskiej, którzy nie dokonali prywatyzacji w odpowiednim momencie, czy do grubych ryb ze związków, które od przeszło dwóch dekad dobrze żyją z państwowego wiktu? Ciekawe jaki wyszedłby bilans działalności tych kopalń gdyby doliczyć wszystkie dotacje od państwa, które często rocznie przekraczały kilka miliardów złotych. Może w przypadku niektórych kopalń nawet ujemny

Kopalnie upadną tak samo jako stocznie. Kwestia czasu.