Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30180
Stary 12.01.2015, 15:06
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba było ją zrobić 20 lat temu. Teraz została ich garska. Naście działających.
Dokładnie po ch.j nam kopalnie czy własny gaz jak mędrcy z Wiejskiej tak opodatkują surowcę i nadają tyle uprawnień górnikom że bardziej opłaca się węgiel sprowadzać z Rosji, Czech a pewnie i z Chin. Tak to by przynajmniej łapówy przy prywatyzacji wzięli i potem je wydali w polskim Lidlu i czy innym polskim Carrefourze może kupili by kupili polskie Ople...kto wie. Teraz to nikt nie da takich łapów - trzeba będzie oddać za złotówkę jak Silesię a Czesi potem dadzą rade.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej