emj10 napisał(a):

|
Trzeba było ją zrobić 20 lat temu. Teraz została ich garska. Naście działających.
|
Dokładnie po ch.j nam kopalnie czy własny gaz jak mędrcy z Wiejskiej tak opodatkują surowcę i nadają tyle uprawnień górnikom że bardziej opłaca się węgiel sprowadzać z Rosji, Czech a pewnie i z Chin. Tak to by przynajmniej łapówy przy prywatyzacji wzięli i potem je wydali w polskim Lidlu i czy innym polskim Carrefourze może kupili by kupili polskie Ople...kto wie. Teraz to nikt nie da takich łapów - trzeba będzie oddać za złotówkę jak Silesię a Czesi potem dadzą rade.