Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69062
Stary 12.01.2015, 11:45
Za bardzo nie sugerowałbym się prasą węgierską i polską jeśli chodzi o transfer zawodnika ze Słowenii. Również kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że Benjamin Verbic z Celje może przyjść do Legii i także były wzmianki o tym, że klub boryka się z problemami finansowymi. Jak okazało się jednak po Nowym Roku klub ma się dobrze i nie zamierza nikogo pozbywać się
Odpowiedz cytując