warszawiaczek zaśmieca temat i jest z tego jeszcze dumny , kto mu wytłumaczy że nie chcemy tutaj jego wypocin i to jeszcze historycznych ?
wislak68 bez dwóch zdań dużo bliżej mi do Premiera Olszewskiego i nawet Bugaja niż Gowina czy Biernackiego , raz że to urbanoplatfusy , dwa że ich konserwatyzm w tej partii jest śmieszny , Gowin uciekł ale można go cytować do woli gdy był jeszcze w Państwie PO , a jego głosowania ? ha,ha , konserwatysta ? , taki dyżurny konserwatysta , żal