[QUOTE=kerim1906;1387269]
wislak68 napisał(a):

|
pkt 1 czyli korwina potwierdzasz jak rozumiem ? te kilka razy jak piszesz były w tym okresie zawsze kluczowe , zawsze skanalizował kilka procent których brakowało do lepszego wyniku partiom prawicowym
|
No nie wiem czy potwierdzam. To że kilka razy został użyty jako "wentyl" nie oznacza że moim zdaniem przez ostatnie 30 lat wysługiwał się komunie/służbom/salonowi. Uważam że parę fajnych rzeczy jednak zrobił.
Jeśli chodzi natomiast o te "partie prawicowe" to też bym nie przesadzał. Sądzę że na chwilę obecną znacznie ważniejszy niż podział prawica/lewica jest podział na Polskę i postkomunę. I taki np: Bugaj czy Olszewski, mimo że socjaliści, są znacznie bliżsi niż Biernacki czy nawet Gowin.