Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30155
Stary 11.01.2015, 19:36
[QUOTE=kerim1906;1387269]
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
pkt 1 czyli korwina potwierdzasz jak rozumiem ? te kilka razy jak piszesz były w tym okresie zawsze kluczowe , zawsze skanalizował kilka procent których brakowało do lepszego wyniku partiom prawicowym
No nie wiem czy potwierdzam. To że kilka razy został użyty jako "wentyl" nie oznacza że moim zdaniem przez ostatnie 30 lat wysługiwał się komunie/służbom/salonowi. Uważam że parę fajnych rzeczy jednak zrobił.
Jeśli chodzi natomiast o te "partie prawicowe" to też bym nie przesadzał. Sądzę że na chwilę obecną znacznie ważniejszy niż podział prawica/lewica jest podział na Polskę i postkomunę. I taki np: Bugaj czy Olszewski, mimo że socjaliści, są znacznie bliżsi niż Biernacki czy nawet Gowin.