Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30152
Stary 11.01.2015, 19:17
wislak68 mnie to nie przeszkadza , wręcz bawi , na temat mitomani i "wyższości" warszawiaczka wypowiadałem się wiele razy , jest także człowiekiem bez honoru , niech sam napisze dlaczego , wielu uległo jego urokowi na tym forum , nie mój problem ,wiem jedno , będę go punktował podobnie jak teraz , czasami znajdzie obrońcę i aż kipi z radości utwierdzając się w przekonaniu że jest wielki

IncognitoTSW mają na tyle rozwinięte gospodarki że mogą sobie pozwolić na "przestój" uwarunkowany kryzysem , nie zmienia to faktu że zainteresowani są wysokim socjalem , nie pamiętam który ale jeden z rządów ( Szwecja ? Dania?) chciał obniżyć podatki , społeczeństwo nie zgodziło się na to , po prostu mają zaufanie do dobrego dysponowania tymi podatkami i tego nie chcieli
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 11.01.2015 o godz. 19:25.