kerim1906 napisał(a):

|
myślę że bez tego nikt nie jest w stanie wygrać wyborów i jeszcze rządzić, zauważ że w krajach skandynawskich czy zachodnich osłona socjalna i rodzinna jest na niepodważalnym poziomie w stosunku do naszego kraju, przeszkadza to w rozwoju gospodarki opartej na prymacie kapitalizmu ?
|
Generalnie to gospodarka w tych krajach nie rozwija się już od dawna, zwłaszcza sektor drugi się zwija. Co jeszcze zostało w Skandynawii? Ikea? Wysokie przywileje socjalne nie pojawiły się równocześnie z wielkim przemysłem, pojawiały się i rosły stopniowo.